Телефон для справок

(050) 368 30 49

Объявления

 версия для печати
Подпишитесь на новости
29.11.2013

ОСОБЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЕМІТЕНТА !

Количество просмотров: 16224
 

ОСОБЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЕМІТЕНТА !

 

 

 

 

 

ПАТ «АКБ «КАПІТАЛ» повідомляє про зміну в складі посадових осіб:

 

Спостережною радою ПАТ "АКБ "КАПІТАЛ" 28.11.2013р. звільнено:
-                     Горбанського Андрія Борисовича (не надано згоди фізичної особи на розкриття паспортних даних) з посади Члена правління, в зв'язку з закінченням строку повноважень. Не володіє часткою в статутному капіталі емітента, акціями емітента. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини немає. Перебував на посаді 3 роки.
-                     Альохіну Людмилу Леонідівну (не надано згоди фізичної особи на розкриття паспортних даних) з посади Члена правління, в зв'язку з закінченням строку повноважень. Не володіє часткою в статутному капіталі емітента, акціями емітента. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини немає. Перебувала на посаді 3 роки.
-                     Самойлову Наталю Юріївну (не надано згоди фізичної особи на розкриття паспортних даних) з посади Члена правління, в зв'язку з закінченням строку повноважень. Не володіє часткою в статутному капіталі емітента, акціями емітента. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини немає. Перебувала на посаді 3 роки.
Спостережною радою ПАТ "АКБ "КАПІТАЛ" 28.11.2013р. призначено:
-                     Горбанського Андрія Борисовича (не надано згоди фізичної особи на розкриття паспортних даних) на посаду Члена правління, в зв’язку з приведенням діяльності ПАТ "АКБ "КАПІТАЛ" у відповідність до Статуту товариства. Не володіє часткою в статутному капіталі емітента, акціями емітента. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини немає. Призначений на посаду строком на 3 роки згідно Статуту ПАТ "АКБ "КАПІТАЛ". Протягом своєї діяльності займав посади: начальник служби внутрішнього аудиту, начальник відділу казначейства, Заступник Голови правління ПАТ "АКБ "КАПІТАЛ".
-                     Самойлову Наталю Юріївну (не надано згоди фізичної особи на розкриття паспортних даних) на посаду Члена правління, в зв’язку з приведенням діяльності ПАТ "АКБ "КАПІТАЛ" у відповідність до Статуту товариства. Не володіє часткою в статутному капіталі емітента, акціями емітента. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини немає. Призначена на посаду строком на 3 роки згідно Статуту ПАТ "АКБ "КАПІТАЛ". Протягом своєї діяльності займала посади: відповідальний працівник фінансового моніторингу, начальник департаменту розвитку та координації мережі, начальник департаменту по роботі з фізичними особами, начальник департаменту роздрібного та корпоративного бізнесу, Заступник Голови правління ПАТ "АКБ "КАПІТАЛ". 
-                     Альохіну Людмилу Леонідівну (не надано згоди фізичної особи на розкриття паспортних даних) на посаду Члена правління, в зв’язку з приведенням діяльності ПАТ "АКБ "КАПІТАЛ" у відповідність до Статуту товариства. Не володіє часткою в статутному капіталі емітента, акціями емітента. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини немає. Призначена на посаду строком на 3 роки згідно Статуту ПАТ "АКБ "КАПІТАЛ". Протягом своєї діяльності займала посади: керуючий філією № 2 ВАТ "АКБ "КАПІТАЛ" в м. Ясинувата, начальник служби внутрішнього аудиту, головний бухгалтер ПАТ "АКБ "КАПІТАЛ". 
 
Голова Правління ПАТ „АКБ „КАПІТАЛ”                                                        В. В. Фомичова

28.11.2013р.» все новости
«Банк Капитал» является членом ФОНДА ГАРАНТИРОВАНИЯ ВКЛАДОВ (регистрационный № 029).